Wycinanie uszczelek z gumy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wycinanie uszczelek gumowych jest procesem wymagającym nie tylko specjalistycznych narzędzi, ale również wysokich jakościowo materiałów gumowych, z których wykonujemy owe uszczelki. Niezależnie od tego, czy będzie to EPDM, PTFE czy inny materiał z gumy, ważne jest zadbanie o to, aby płyty uszczelkarskie były jak najlepszej odmiany. Do produkcji używamy m.in. maszyny CNC.

profesjonalne usługi cięcia

Wykorzystanie uszczelek gumowych - kiedy warto?

Przy produkcji uszczelek korzystamy z materiałów wysokiej jakości, aby sprostać wymaganiom klienta. Uszczelki wycinamy z materiałów gumowych o wysoce wyśrubowanych standardach. Dzięki temu, że oferujemy najlepszą jakość tworzywa, gumowe uszczelki przy realizacji zamówienia spełniają w pełni standardy. Co więcej, wycinanie odbywa się na podstawie projektu, który przedstawią państwo. Do tego wystarczy użyć rysunku techniczny, pliki wektorowe dxf lub wskazać wzór i pożądane kształty uszczelki.

Dlaczego warto sięgnąć po płyty uszczelkarskie?

Cięte na wymiar płyty uszczelkarskich wykonanych w Polsce stanowi gwarancję dla klienta, że wykorzystana w procesie guma będzie odznaczała się najwyższą możliwą jakością. W pełni profesjonalne wycinanie uszczelek. Dzięki temu udostępnione dla państwa produkty będą w najlepszym stanie.

Sprzedać, cena i realizacja zamówienia uszczelek

Mają państwo szereg zapytań o szczegóły realizacji zamówienia. Zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy szczegółowo zarówno ceny różnych rodzajów uszczelek, jak i szereg innych elementów, które wpływają na zamówienie. Dotyczy to zarówno dostępność materiału na stanie, jak i zastosowania poszczególnych rodzajów uszczelek. Doradzimy również, jaką ofertę najlepiej wybrać w zależności od indywidualnych potrzeb. Nasze działania mają na celu jak najlepsze zadowolenie klienta, dlatego tez jesteśmy do państwa dyspozycji.

Czym kierować się przy wyborze materiału na uszczelki?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zamówienie uszczelnień wykonanych z najlepszej jakości tworzywa. Dla wielu może być to kwestia detali, dla nas jednak cięcia wysokich jakościowo płyt i przygotowanie najlepszych uszczelnień jest powodem do dumy. Dlatego tez dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostępne materiały stosowane w różnych przestrzeniach użytkowych. Oferujemy uszczelnienia wykorzystywane w motoryzacji, wytrzymujące obciążenia fizyczne, ale i takie, które lepiej sprawdzają się przy wystawianiu na ozon i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Cięcie Wodą Płytek Kąt 45 Stopni

Uszczelki z gumy EPDM

Jednym z popularniejszych materiałów jest niezwykle nowoczesna guma EPDM. Jest to wyjątkowe tworzywo, które cechuje się wysoką odpornością na wilgoć, promieniowanie słoneczne oraz temperaturę. Jest to niezwykle elastyczne tworzywo, a jego wyjątkowa trwałość sprawia, że uszczelnienia wykonane z płyt z EPDM należą do grona najlepszych. Tego rodzaju materiały wycinamy zazwyczaj na potrzeby uszczelniania okien, garaży oraz izolacji drzwi. Co więcej, uszczelki z tego rodzaju gumy są niezwykle proste do zamontowania.

Zalety uszczelki NBR

Popularnym materiałem jest odporny na oleje nitryl. Materiał ten w skrócie nazywa się NBR. Uszczelki w tym przypadku wycinamy z gumy będącej materiałem niezwykle odpornym na ścieranie oraz rozdarcia. Nie bez przyczyny NBR stosuje się tak często w motoryzacji. Jeśli jednak spodziewamy się wystawienia gumy uszczelki na warunki atmosferyczne, lepiej wybrać inny materiał, gdyż ten nie jest dedykowany do takiego zastosowania.

Guma uszczelki - silnikowe!

Dlaczego warto skorzystać z silikonu? Jest to tworzywo, które również stosowane jest w przemyśle motoryzacyjnym. Zastosowanie silikonu jest wskazane wszędzie tam, gdzie dochodzić będzie wystawienie maszyny na działanie tlenu, ultrafioletu oraz ozonu. Uszczelnienia tego rodzaju świetnie nadają również do izolacji elektrycznej oraz w przemyśle elektrotechnicznym.

Indywidualizacja doboru materiałów

W celu indywidualnego dobrania odpowiedniego materiału zapraszamy do kontaktu osobistego. Dzięki ustaleniu wszelkich detali związanych z odpowiednim dostosowaniem cięcia tworzyw jesteśmy w stanie  zadbać o jak najlepszą jakość wykonania uszczelek. Co więcej, wprowadzamy również możliwość wykorzystania tworzyw konstrukcyjnych, takich jak PTFE. Oprócz przygotowania produktów zapewniamy również wsparcie CAD.

Wykorzystanie maszyn CNC przy ręcznej produkcji

W celu indywidualnego dobrania odpowiedniego materiału zapraszamy do kontaktu osobistego. Dzięki ustaleniu wszelkich detali związanych z odpowiednim dostosowaniem cięcia tworzyw jesteśmy w stanie  zadbać o jak najlepszą jakość wykonania uszczelek. Co więcej, wprowadzamy również możliwość wykorzystania tworzyw konstrukcyjnych, takich jak PTFE. Oprócz przygotowania produktów zapewniamy również wsparcie CAD.

Szeroka gama dostępnych uszczelek

Dbając o zrealizowanie wszystkich elementów zamówienia, kierujemy się przede wszystkim chęcią przekazania klientom najlepszych uszczelek, które z powodzeniem służyć będą przez całe lata. W związku z tym niezwykle cenimy sobie głosy naszych klientów i indywidualny, spersonalizowany kontakt.