Usługi cięcia blach

Dzięki wyjątkowemu rozwojowi technologicznemu jesteśmy w stanie zadbać o maksymalną dokładność i powtarzalność tworzenia produktów opartych o laserowe cięcie powierzchni. Dzięki coraz lepszej modernizacji możliwe jest zrealizowanie nawet najbardziej nietypowych zleceń dla naszej firmy. Jeśli więc potrzebne jest nietypowe cięcie materiałów, zapisz wszystkie parametry. Oferujemy usługi w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów. Dlaczego jednak warto zdecydować się na wykonywane laserem cięcie blach?

profesjonalne usługi cięcia

Jak działa cięcie laserem?

Sedno tej usługi tkwi w jej działaniu. Przede wszystkim polega to na tym, że wykorzystuje się wiązki laserowe, które skupiają niesamowicie wysoką energię. Wspomniane wiązki laserowe skupiają się na niewielkiej powierzchni blachy. Za sprawą tego dochodzi do jednoczesnego stopienia się i wyparowania materiału. Dzięki odpowiedniemu zamontowaniu mechanizmu odprowadzającego gaz możliwe jest zadbanie o bezpieczeństwo, szybkość i precyzję całego procesu. Oznacza to, że proces ten znajdzie zastosowanie przy wielu rodzajach blach. Cięciu może zostać poddana stal czarna, nierdzewna, a także aluminium.

Jakim procesem przebiega cięcie blach?

Cały proces cięcia blachy opiera się o wysyłanie wiązki światła lasera za pomocą maszyny sterowanej komputerowo. Dzięki odpowiedniemu skalibrowaniu maszyny możliwe jest uzyskanie niezwykle precyzyjnych efektów. Cięcie laserem umożliwia uzyskanie również niezwykle skomplikowanych kształtów. Dzięki temu każda strona korzysta z możliwości, jakie daje ten wyjątkowy proce cięcia blach. Po zakończeniu całego procesu możliwe jest również gięcie blachy. Jest to proces wskazany zwłaszcza wszędzie tam, gdzie niezbędne są produkty dopasowane do krzywizn. Dzięki temu proces gięcia blachy przybiera jeszcze lepsze efekty.

Maksymalne parametry blachy

W ramach proponowanej usługi oferujemy realizację zlecenia polegające na obróbce blach i stali o dość dużych formatach. Kluczowe jednak jest to, jaka będzie wybrana grubość blachy. W większości przypadków nie powinna ona przekraczać 20 mm. Taki limit ma m.in. stal nierdzewna. Z kolei aluminium nie przekroczy zwykle nawet 4 mm. Pamiętać należy jednak o tym, że cięcie laserem stali nierdzewnej oraz innych metali jest możliwe na różnych grubościach, w tym również i 5 mm.

Zalety wycinania laserem

Zdecydowanie warto zdecydować się na profesjonalne usługi. Cięcie nowoczesnymi metodami sprawia, że każde działanie cechuje dokładność i precyzyjne zrealizowanie proponowanych usług. Cięcie blach umożliwia uzyskanie najwyższej możliwej precyzji. Co więcej, wysoka jakość produktu końcowego wiąże się również z tym, że w ramach zlecenia maksymalnie wykorzystać można posiadane materiały. Co więcej, produkty finalne mają gładkie krawędzie, które nie wymagają dalszej obróbki, chyba że interesuje nas gięcie stali do konkretnego zlecenia. Proces takiego gięcia uzależniony jest oczywiście od wielu czynników.

Cięcie Wodą Płytek Kąt 45 Stopni

Dlaczego warto sięgnąć po usługi cięcia laserem CNC?

Cały proces przeprowadzany jest zgodnie  z wytycznymi, które zawierają w sobie projekty otrzymane od klienta. W celu jak najlepsze realizacji usług zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Warto zdecydować się na kontakt e-mail, aby przekazać szczegóły. Dzięki temu, że wykonujemy proces obróbki na różnej grubości materiałach, niestraszna jest nam zarówno stal czarna, jak i inne rodzaje metalu. Dzięki wysokiej mocy, jaką gwarantują maszyny CNC, mamy możliwość dokonania precyzyjnej i dokładnej obróbki metali.

W jakich materiałach sprawdzi się wycinanie laserem?

Cięcie za pomocą lasera sprawdza się przy pracy na różnorodnych materiałach. Wykonujemy najwyższej jakości prace na stali nierdzewnej, czarnej oraz aluminium. Dzięki temu, że cięcie blach laserem jest niezwykle precyzyjnej, sprawdzi się ono w przypadku każdego rodzaju niezbędnego cięcia.

wycinanie elementów z - różnej grubości materiałów !

Dostarczając wykonane produkty na wskazany adres, cały etap realizacji zamówienia określamy za pomocą zebrania wszystkich danych i wytycznych. Dlatego też wykonujemy prace cięcia blach o różnej grubości. Na etapie kontaktu klienta wyjaśniamy, jakie cięcie możliwe będzie przy wskazywanym materiale.

Dlaczego warto postawić na najlepsze maszyny?

W ramach usług naszej firmy oferujemy możliwość cięcia blach przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Decyzja ta ma swoje ugruntowanie. Przede wszystkim uzyskiwana jest w ten sposób wysoka jakość cięcia.