Cięcie gumy

Coraz większą popularnością cieszą się elementy cięte z gumy i płyt gumowych. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych maszyn i narzędzi obecnie możliwe jest ścisłe dbanie o to, aby detale produktów miały jak najwyższą jakość. W myśl tego, że dotarcie do każdego klienta jest niezwykle ważne, oferujemy podjęcie się realizacji nie tylko zleceń na duże partie dostawcze. W naszych usługach dbamy o to, aby dla klienta otwarta była możliwość na zindywidualizowane zamówienie.

profesjonalne usługi cięcia

Wycinanie detali z gumy

Dostarczanie wysokiej jakości towarów uwzględnia to, że konieczne jest wycinanie różnego rodzaju gumowych kształtów. Niezależnie od tego, czy będą to podkładki, pasy czy też zamówienia będą dotyczyły szczegółowego obrabiania całych płyt - z powodzeniem podejmiemy się realizacji takiego zamówienia.

Cięcie gumy - precyzja i dbałość o detale

Profesjonalne cięcia gumy oznaczają dbanie nie tylko o samo przygotowanie odpowiedniego rodzaju gumy, ale również o szczegółowe i dokładne wycinanie odpowiednich kształtów. Niezależnie od tego, czy będą to gumowe podkładki, czy też wszelkie inne produktów, których materiałem koniecznie musi być guma, zadbamy o to, aby spełniały one wszelkie możliwe wymogi.

Na co pozwala cięcie na wymiar?

Szczegółowe dbanie o detale możliwe jest przede wszystkim dlatego, że do cięcia gumy stosuje się wysoce zaawansowane maszyny, których obsługi podejmują się wykwalifikowanie specjaliści techniczni. Co więcej, guma, z której przeprowadza się wycinanie zamawianych produktów, jest najwyższej jakości. To właśnie dzięki temu możliwe jest też odpowiednie cięcie gumy na wymiar, co też gwarantuje pełne dopasowanie produktu do miejsca docelowej instalacji.

Cięcie płyt gumowych

Podstawą świadczenia usług jest korzystanie z najwyższej jakości płyt gumowych. Odznaczają się one wyjątkową odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, cięcie gumy przeprowadzamy na różnej grubości surowcu. Dzięki temu mamy pewność, że nasze gumowe wyroby cieszyć się będą najwyższą dostępną jakością i precyzja wykonania.

Cięcie Wodą Płytek Kąt 45 Stopni

Co daje używanie maszyn CNC?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podstawą skutecznego świadczenia usług jest zagwarantowanie precyzyjnie wykonanych cięć. Nawet najlepsze materiały gumowe nie byłyby jednak odpowiednie, gdybyśmy nie stosowali profesjonalnego sprzętu. Wśród użytkowanych maszyn znaleźć można również obrabiarki CNC, które idealnie nadają się do wycinania z arkuszy gumy pożądanych detali.

Cięcie nożem oscylacyjnym,

Przy wykonywaniu cięcia stosuje się również nóż oscylacyjny. Wykonuje on pionowe ruchy, które cechuje wysoka dynamika, ponieważ ostrze noża oscylacyjnego może wykonywać nawet 5000 ruchów na minutę. Dzięki temu możliwe jest cięcie i frezowanie niezwykle gęstej i grubej gumy. Po przeciwnej stronie zauważalne jest wykonywanie cięcia za pomocą tzw. noża wleczonego. Prowadzony jest on przez głowice tnącą po ustalonej ścieżce. Technika ta stosowana jest przede wszystkim wszędzie tam, gdzie materiały gumowe mają delikatną strukturę i nie są zbyt grube.