usługi cięcia

Bogate doświadczenie związane z usługą obróbki i cięcia różnorodnych materiałów sprawiło, że najnowsze zdobycze technologii gwarantują najwyższą jakość świadczenia usług. Dzięki dbaniu o wykorzystanie maszyn i narzędzi dedykowanych do najprecyzyjniejszych prac oferujemy usługi, które cechują się największą dokładnością przy realizacji zamówienia oraz dostarczenia na wskazany przez klienta adres.

profesjonalne usługi cięcia

Cięcie Wodą ponad Cieciem laserem

Zastosowanie najnowszej technologii oznacza, że proces cięcia i obróbki materiałów przeprowadzany jest na nowszym, wyższym poziomie. Dzięki wyjątkowym parametrom technicznym otwarte są szerokie możliwości w zakresie operacji na rożnorodnych materiałach. Proste stanie się zarówno cięcie stali nierdzewnej, jak i aluminium oraz innego rodzaju wymagającego materiału.

Najlepsza technologia maszyn

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn oferujemy wysoką jakość dostarczanych produktów. Dzięki tym urządzeniom możliwe jest realizowanie precyzyjnego zamówienia na podstawie tego, jakie otrzymamy informacje o zleceniu. Co więcej, sprawia to, że usługa realizowana jest w pełnym zakresie mniej i bardziej nietypowych wytycznych. Całe wycinanie przeprowadzamy zaraz po tym, jak otrzymamy niezbędne dane.

W czym może być przeprowadzone cięcie laserem i Wodą?

Proces cięcia laserem przeprowadzić można na różnego rodzaju materiałach z blachy. Dotyczy to zarówno stali nierdzewnej, jak i aluminium. W zależności od wybranego materiału dostępna jest inna maksymalna grubość, w której gwarantowane jest precyzyjne wycinanie za pomocą lasera. Nasza technologia cięcia wodą jest jeszcze lepsza, dlatego też oferuje bardzo dokładne usługi cięcia. Bez mostków terminczych!

Laserowe cięcie blach

Za pomocą laserowego cięcia dostępne są możliwości niezwykle precyzyjnej obróbki metali. Choć istnieją pewne ograniczenia dotyczące grubości ciętego materiału, praktycznie możliwe jest precyzyjne wycinanie stali nawet w bardzo nietypowy wymiar. Dodatkowo, stosowanie maszyny typu waterjet umożliwia cięcie miedzi i mosiądzu bez pozostawiania mostków termicznych.

Cięcie Wodą Płytek Kąt 45 Stopni

Zalety usługi cięcia blach i stali laserem oraz strumieniem wody

Cięcie blach przy wykorzystaniu lasera umożliwia praktycznie bezstykowe cięcie detali i to bez naruszania powierzchni materiałów. Oferujemy więc usługę laserowego cięcia różnego rodzaju blach, która uważana jest za jedną z najbardziej precyzyjnych metod na świecie. Umożliwia ona realizację nawet niezwykle skomplikowanych projektów.

Wycinanie w aluminium i stali

Za pomocą laserowego cięcia blach możliwe jest bardzo dokładne cięcie w różnych materiałach. Tu jednak pamiętać należy o tym, że w każdym przypadku dostępna będzie inna maksymalna grubość, w której można ciąż materiał. Stal nierdzewna może mieć maksymalną grubość około 20 mm, a w przypadku stali węglowej będzie to już 25 mm. Z kolei w przypadku aluminium zakres możliwości cięcia waha się od 1 do 4 mm. Natomiast usługa cięcia blach wodą umożliwi ich przecięcie nawet do 160mm, czyli, aż 16cm.

wiele dostępnych grubości materiału !

Skorzystanie ze wskazanej usługi oznacza, że interesuje nas cięcie różnego rodzaju materiałów, które wyróżnia wiele parametrów. Przy przyjmowaniu zamówień skupiamy się na indywidualnych wytycznych i potrzebach naszych klientów. Dzięki temu gotowi jesteśmy zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Dotyczy to również nawet bardzo różnych grubości materiałów, które mają podlegać cięciu.

Jak działa cięcie laserowe cięcie blachy?

Wiązka laserowa wytwarza energię, która z powodzeniem może być wykorzystania do bardzo precyzyjnego, a także i delikatnego wycinania kształtów z blachy. Dzięki temu, że jest ona skupiona na niewielkiej części materiału, wycinany materiał podlega równoczesnemu stopieniu i odparowaniu. Co za tym idzie, wycinanie laserowe wiąże się również z udrożnieniem przepływu gazów towarzyszących. Sprawia to, że proces przebiega sprawniej, aczkolwiek pozostawia ślad. Dzięki zaawansowanej technologii cięcia wodą, niewidoczne jest linia przecięcia.